Project Managera

czyli kogoś, kto będzie odpowiedzialny za planowanie, obsługę i koordynację projektów web/digital/interactive.
Czy to Ty?

 

Co dokładnie będziesz robić?

 • Planować zasoby zaangażowane do realizacji projektów
 • Kierować działaniami digital – koordynować pracę zespołu i partnerów, nadzorować procesy i realizację.
 • Obsługiwać projekty, współpracując bezpośrednio z klientem, partnerami i zespołem.
 • Przygotowywać dokumentację: kosztorysy, budżety, specyfikacje, harmonogramy.

 

Czego od Ciebie potrzebujemy?

 • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w„branżuni”. Ważne jest to, co umiesz.
 • Wiedzy o digitalu, którą możesz i chcesz wykorzystać.
 • Obsługi narzędzi do zarządzania projektami.
 • Umiejętności menadżerskich i organizacyjnych, zarządzania czasem i ustalania priorytetów.
 • Zaangażowania, systematyczności i dokładności.

 

Co z tego będziesz mieć?

 • Umowę o pracę. Z odpowiednim wynagrodzeniem, oczywiście. W Poznaniu.
 • Komfort pracy – dużą swobodę w planowaniu i realizacji projektów. Twoje zdanie naprawdę będzie się liczyć.
 • Ludzi, którzy znają się na tym, co robią.
 • Możliwość pracy nad projektami z napraaaawdę różnych dziedzin.
 • Pracę w kreatywnej atmosferze w agencji o ugruntowanej pozycji rynkowej.

Dodaj plik CV do 5MB
Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę:
Wyrażenie powyższej zgody pozwoli nam na przedstawianie Tobie ofert pracy na stanowiska inne niż wskazane w ogłoszeniu w ramach firm Pomarańcza Michał Michalik oraz Pomarańcza Dom Produkcyjny Karolina Michalik.
[recapstcha theme:dark]

Administratorem twoich danych osobowych podanych w zgłoszeniu rekrutacyjnym jest Pomarańcza Michał Michalik ul. Przelot 17, 60-408 Poznań, IDO@pomarancza.pl.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod wyżej wskazanym adresem.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 12 miesięcy. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 14 miesięcy.

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem ul. Przelot 17, 60-408 Poznań lub naszym Inspektorem Ochrony Danych Michałem Michalik pod adresem ul. Przelot 17, 60-408 Poznań, IDO@pomarancza.pl.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"